Zapraszam na kolejny wpis ze serii notatek bez korekty z mojej niedoszłej książki “111 Lekcji Odnajdywania Siebie”.

 

Wyznaczyłem granicę i zerwałem ograniczające kajdany. Uczucie jakie temu towarzyszyło było wyzwalające, dlatego byłem w stanie oddychać pełną piersią. Zdjąłem z siebie dotychczasowy ciężar i w końcu mogłem zacząć podejmować decyzje w zgodzie ze swoją duszą. Takie decyzje spowodowały, że wróciłem do żywych. Zacząłem wibrować w zupełnie inny niż do tej pory sposób. W związku z tym, że uwolniłem się od ograniczającej relacji czy od toksycznych osób, stworzyłem przestrzeń na nowe. Umysł jest jednak tak stworzony, że zanim zrezygnuje z czegoś, chciałby już wiedzieć co się wydarzy później, ale to by było zbyt proste. Musiałem najpierw odważyć się wejść w nieznane. Sam ten fakt spowodował, że zacząłem się ekscytować, że w końcu dałem radę i mogę ruszyć do przodu. Nie musiałem już się boksować w miejscu. Po drodze pojawiały się wątpliwości typu: czy na pewno podjąłem odpowiednią dla siebie decyzję?, ale to tylko był głos ego, który bardzo nie lubi nowego. Ego buntowało się i kurczowo chciało się trzymać tego, co znało. Prawdziwe życie zaczyna się, kiedy zbierasz się na odwagę żyć według tego, co jest zapisane w Duszy oraz w Twoim sercu. Często może to być droga w nieznane, ale tylko takie życie jest godne przeżycia. Nie jesteś na świecie tylko po to, żeby egzystować: spać, jeść, pracować i tak w kółko. Jesteś na tej planecie, ponieważ masz konkretną misję do zrealizowania. Dla każdego misja może wyglądać zupełnie inaczej, ale nie poznasz jej, jeśli będziesz tkwić w ograniczających przekonaniach, wierzeniach czy relacjach. Swoją drogą takie życie też może być Twoim przeznaczeniem, jeżeli podejmiesz decyzje ciągłego utożsamiania się z myślami i emocjami. Nawet jak podejmiesz odważne decyzje i przejedziesz się na nich, to zawsze będziesz bogatszy o doświadczenie, którego nikt Tobie już nigdy nie odbierze.

 

***

 

Moja strona, blog, kanał jest utrzymywany z waszych środków. Każda przekazana przez Was darowizna jest dodatkową zachętą do dalszej pracy. Dziękuję, że rozważasz przekazać mi darowiznę. Nie pobieram stałych opłat ze sesje, ale jeżeli czujesz, że Tobie pomogłem bezpośrednio na sesji, poprzez wpisy na blogu, wiadomości na Telegramie, cytaty na stronie czy filmiki na Bitchute i masz ochotę się odwdzięczyć to kliknij w poniższy baner: 


Natomiast, jeżeli chcesz skorzystać z sesji online, w pierwszej kolejności zapraszam Ciebie na stronę www.dariuszlipka.com/sesje/ oraz zapoznanie się z regulaminem sesji. Do usłyszenia i do zobaczenia!

Leave a Comment