Analiza Astrologiczna 300 zł –  (w cenę wchodzi szczegółowa analiza zrobiona na podstawie Astrologii Wedyjskiej (Jyotish) – plik PDF – około 40 stron opisu Twoich urodzeniowych energii i tendencji + konsultacja trwająca do 60 minut po przeczytanej analizie).

Dowiesz się z niej jaka jest Twoja: konstelacja księżycowa, wedyjski znak zodiaku, ascendent, kierunek oraz ogon karmiczny duszy, punkt szczęścia, planeta duszy, karma czakra, ajurwedyjska dosza.

Do pracy przystępuję po otrzymaniu przelewu. Czas oczekiwania do 10 dni.

 


Twoje zdolności i ukryte talenty 39 zł  – jest to krótki opis Twoich głównych zdolności i talentów, z którymi przyszedłeś na świat, które masz możliwość rozwinąć w trakcie życia oraz czego będziesz się uczył za pomocą nauczyciela czy guru. Jest to doskonały kierunkowskaz, aby zaoszczędzić wiele czasu, energii i pieniędzy. Nie tylko  możemy sami dowiedzieć się więcej o sobie, ale także lepiej poznać swojego partnera czy mądrzej wychowywać nasze dzieci. Płatne z góry. Na maila proszę o przesłanie dokładnej daty, miejsca i godziny urodzenia. Czas oczekiwania do 24 godzin od otrzymania przelewu lub potwierdzenia przelewu.

Twoja kariera 49 zł – jest to krótki opis Twoja kariery zawodowej. Warto również poznać jak ukierunkować swoje dziecko. Płatne z góry. Na maila proszę o przesłanie dokładnej daty, miejsca i godziny urodzenia (każda minuta jest istotna). Czas oczekiwania do 24 godzin od otrzymania przelewu lub potwierdzenia przelewu.