Analiza Astrologiczna 300 zł –  (w cenę wchodzi szczegółowa analiza zrobiona na podstawie Astrologii Wedyjskiej (Jyotish) – plik PDF – około 40 stron opisu Twoich urodzeniowych energii i tendencji + konsultacja trwająca do 60 minut po przeczytanej analizie).

Dowiesz się z niej jaka jest Twoja: konstelacja księżycowa, wedyjski znak zodiaku, ascendent, kierunek oraz ogon karmiczny duszy, punkt szczęścia, planeta duszy, karma czakra, ajurwedyjska dosza, rozmieszczenie procentowe  elementów, zdolności i talenty, lekcje duchowe, mocne i słabe strony.

Proszę o przesłanie dokładnej daty, miejsca i godziny urodzenia na maila kontakt@dariuszlipka.com. Jeśli nie masz dostępu do Twojej dokładnej godziny urodzenia, możesz o nią poprosić w Urzędzie Stanu Cywilnego.

Do pracy przystępuję po otrzymaniu płatności. Czas oczekiwania do 14 dni.

 
 

Opinie osób, które już skorzystały z analizy:

 

“W niektórych momentach jak czytałam to jak jakbym widziała swoje życie, takie obrazy nawet z dzieciństwa, które pasują do tego opisu.”  ~ Agata

 

“Polecam gorąco. Cudowny wgląd w nas samych. Ja jestem zachwycona i pod wielkim wrażeniem.” – Ewelina

 


Twoje zdolności i ukryte talenty 39 zł  – jest to krótki opis Twoich głównych zdolności i talentów, z którymi przyszedłeś na świat, które masz możliwość rozwinąć w trakcie życia oraz czego będziesz się uczył za pomocą nauczyciela czy guru. Jest to doskonały kierunkowskaz, aby zaoszczędzić wiele czasu, energii i pieniędzy. Nie tylko  możemy sami dowiedzieć się więcej o sobie, ale także lepiej poznać swojego partnera czy mądrzej wychowywać nasze dzieci.

Na maila kontakt@dariuszlipka.com proszę o przesłanie dokładnej daty, miejsca i godziny urodzenia.

Czas oczekiwania do 3 dni od otrzymania płatności.Opinie osób, które już skorzystały z opisu: 

“W opisie jest bardzo dużo prawdy o mnie. Osiąganie czegokolwiek wymaga sporego nakładu pracy, lubię słuchać, czasami muszę “ugryźć się w język”. Bardzo bliskie są mi dziedziny artystyczne i duchowe. Chylę czoła. Bardzo dziękuję.” – Marta

 


 

Twoja kariera 49 zł – jest to opis Twojej potencjalnej kariery zawodowej. Warto również poznać jak ukierunkować swoje dziecko. Na maila kontakt@dariuszlipka.com proszę o przesłanie dokładnej daty, miejsca i godziny urodzenia (każda minuta jest istotna).

Czas oczekiwania do 3 dni od otrzymania płatności.
Kierunek oraz ogon karmiczny duszy 49 zł (opis przesłany na maila w PDF-ie) – Poznaj kierunek (RAHU) jaki obrała Twoja dusza na to wcielenie oraz kierunek (KETU) – twój zasób, wiedzę z poprzedniego życia. Rahu i Ketu tworzą oś karmiczną naszego życia! Jest to niewidzialny związek między naszym przeszłym życiem, wrażeniami z przeszłego życia, przenoszonymi na nasze obecne wcielenie. Zrozumienie Rahu i Ketu jest kluczem do tajemnic naszego przeszłego życia, a zatem mają one wyjątkowo karmiczny charakter. Węzły mają misję zasilać nasze życie, aby wydobyć ukryty potencjał i mądrość z całego naszego przeszłego życia! Rahu jest naszym pragnieniem, ambicją, pasją oraz obsesją, gdzie w przypadku Ketu chodzi o wyzwolenie, niezadowolenie i poprzednie wcielenie. W horoskopie są oddalone zawsze o 7 domów od siebie i tworzą oś karmiczną! Można powiedzieć, że Rahu nas ciągnie w górę, pcha w nieznane i chce, żeby nasza dusza doświadczała, a Ketu w związku z tym, że jest już “nakarmione” to nie zależy mu tak bardzo na rozwoju, ponieważ już to zna i traktuje daną dziedzinę jako przerobioną lekcję, zasób. Klucz tkwi w tym, żeby wykorzystać zasób do zrealizowania kierunku duszy, w którym ona chce się rozwijać. Trzeba jej na to pozwolić.

Czas oczekiwania do 3 dni od otrzymaniu płatności.

Proszę o przesłanie adresu e-mail na, który opis na być wysłany.