Analiza Astrologiczna + rozmowa do 90 min: 200 € –  (w cenę wchodzi szczegółowa analiza zrobiona na podstawie Astrologii Wedyjskiej (Jyotish) – plik PDF – około 40 stron opisu Twoich urodzeniowych energii i tendencji + konsultacja trwająca do 90 minut po przeczytanej analizie).

Dowiesz się z niej jaka jest Twoja: konstelacja księżycowa, wedyjski znak zodiaku, ascendent, kierunek oraz ogon karmiczny duszy, punkt szczęścia, planeta duszy, karma czakra, ajurwedyjska dosza, rozmieszczenie procentowe  elementów, zdolności i talenty, lekcje duchowe, mocne i słabe strony, sole mineralne, które mamy w szczególności uzupełniać, odpowiedzi na nurtujące Ciebie pytania ze wszystkich obszarów życiowych, jaki obszar życiowy jest w tym wcielenie dla Ciebie najważniejszy, jaki obszar może być najtrudniejszy oraz, który może przynieść mistrzostwo. Podczas rozmowy po analizie będziemy mogli poruszyć szerzej również któryś z tematów.

Proszę o przesłanie dokładnej daty, miejsca i godziny urodzenia na maila kontakt@dariuszlipka.com. Jeśli nie masz dostępu do Twojej dokładnej godziny urodzenia, możesz o nią poprosić w Urzędzie Stanu Cywilnego.

Do pracy przystępuję po otrzymaniu płatności. Czas oczekiwania do 14 dni. Następnie umawiamy się na rozmowę online, najlepiej na Zoomie. Więcej szczegółów odnośnie analizę mogę udzielić odpisując na maila.

  

Opinie osób, które już skorzystały z analizy:

 

“W niektórych momentach jak czytałam to jak jakbym widziała swoje życie, takie obrazy nawet z dzieciństwa, które pasują do tego opisu.”  ~ Agata

 

“Polecam gorąco. Cudowny wgląd w nas samych. Ja jestem zachwycona i pod wielkim wrażeniem.” – Ewelina

 


Kierunek oraz ogon karmiczny duszy 100 € (opis przesłany na maila w PDF-ie + rozmowa do 60 minut) – Poznaj kierunek (RAHU) jaki obrała Twoja dusza na to wcielenie oraz kierunek (KETU) – twój zasób, wiedzę z poprzedniego życia. Rahu i Ketu tworzą oś karmiczną naszego życia! Jest to niewidzialny związek między naszym przeszłym życiem, wrażeniami z przeszłego życia, przenoszonymi na nasze obecne wcielenie. Zrozumienie Rahu i Ketu jest kluczem do tajemnic naszego przeszłego życia, a zatem mają one wyjątkowo karmiczny charakter. Węzły mają misję zasilać nasze życie, aby wydobyć ukryty potencjał i mądrość z całego naszego przeszłego życia! Rahu jest naszym pragnieniem, ambicją, pasją oraz obsesją, gdzie w przypadku Ketu chodzi o wyzwolenie, niezadowolenie i poprzednie wcielenie. W horoskopie są oddalone zawsze o 7 domów od siebie i tworzą oś karmiczną! Można powiedzieć, że Rahu nas ciągnie w górę, pcha w nieznane i chce, żeby nasza dusza doświadczała, a Ketu w związku z tym, że jest już “nakarmione” to nie zależy mu tak bardzo na rozwoju, ponieważ już to zna i traktuje daną dziedzinę jako przerobioną lekcję, zasób. Klucz tkwi w tym, żeby wykorzystać zasób do zrealizowania kierunku duszy, w którym ona chce się rozwijać. Trzeba jej na to pozwolić.

Czas oczekiwania do 7 dni od otrzymaniu płatności.

Proszę o przesłanie adresu e-mail na, który opis na być wysłany. Następnie umawiamy się na termin omówienia analizy na Zoomie.