Zachęcam Ciebie do poszerzania swojej świadomości poprzez oglądanie filmów dokumentalnych. Filmy te spowodują, że podwyższysz swój poziom wiedzy, a co za tym idzie prawdopodobnie Twój poziom energii.

Poniżej zamieszczam filmy, które są godne polecenia. Zawsze możesz napisać do mnie na Instagramie w podzielić się swoją opinią na dany film.

Mantak Chia o energii.
Film na Netflix “What The Health”. Warto zobaczyć, żeby wyrobić swoje własne zdanie o żywieniu.
Film na Netflix “Cowspiracy” – fajnie, że takie autorytety jak Leonardo di Caprio tworzą takie filmy. Po takim filmie odstawiasz nabiał.
Vegan 2018 – co roku pojawia się ten film. Mega wartość. Polecam!
Earthlings – brutalna prawda. Obejrzałem raz i wystarczy. Otwiera oczy.
Cały Ten Cukier – film ten oglądaliśmy z dziećmi. Wywarł na nich spore wrażenie. Warto wyrabiać pozytywne nawyki już od małego i zobaczyć co ten cukier tak naprawdę z nami robi.
Ciekawy dokument o Osho – najpierw przeczytałem książki, a później obejrzałem dokument. W trochę innym świetle go stawia. Warto obejrzeć, żeby wyrobić swoje własne zdanie.
Tak naprawdę po obejrzeniu tego wykładu postanowiliśmy razem z żoną przestać jeść mięso oraz nabiał. Razem z nami poszła praktycznie cała nasza rodzina. Gary nie przebiera w słowach, ale czasem trzeba nazwać, żeby po imieniu, jeśli chce się trafić do człowieka.
101 Powodów, aby przejść na weganizm

Mega film o samoleczeniu dostępny na Netflixie. W filmie występują: Deepak Chopra, Marianne Williamson, Anita Moorjani, Bruce H. Lipton, Michael Beckwith, Gregg Braden, Anthony William
Umysł ponad materią cz.1 – Bruce Lipton
Jak dla mnie jeden z przełomów po obejrzeniu dwóch części tego wykładu.

Umysł ponad materią cz.2 – Bruce Lipton
Trucizna nasza powszednia

Po Prostu Na Surowo – Cofanie Cukrzycy w 30 Dni
Świat bez raka – Edward Griffin

Rozwój świadomości kluczem do zmiany – Roman Nacht – mega interesujący wywiad. Poszerza świadomość.

Wegański strongman, który jest jeden posiłek dziennie, robi okresowe posty przez 23 godziny na dobę, medytuje, trenuje. Niesamowita wiedza oraz inspiracja.
Holopatia
Bardzo ciekawy wywiad z Davidem Icke
Zobaczcie co robi konkretna częstotliwość!
Naturalne DMT – mega ciekawe
Wszystko jest energią
Mój pierwszy filmik o patrzeniu w słońce
O rezonansie Schumana
Polecam wszystkie 5 części tej inspirującej rozmowy.