Cześć!

Jestem istotą duchową. Dokładnie tak samo jak Ty. Jestem miłością, która jest we mnie oraz w Tobie. Wszystko to, co przeczytasz poniżej to „moja” sytuacja życiowa, która nie ma nic wspólnego z tym, kim naprawdę jestem.

Mój proces rozwoju duchowego zaczął się w 2014 roku, po przeczytaniu książki Eckharta Tolle „Potęga teraźniejszości”. Przebudzenie jakiego w tamtym czasie doznałem spowodowało, że napisałem swoją pierwszą i póki co jedyną książkę „Trening Życia. Po drugiej stronie rakiety”. Mimo, że ta książka jest głównie o tenisie, to jednak ciągle w niej podkreślam rozwój duchowy oraz moje doświadczenia życiowe, które doprowadziły do cierpienia, a cierpienie doprowadziło do przebudzenia się. Można powiedzieć, że moja kariera tenisowa była w pewnym rodzaju pojazdem do mojego wybudzenia się z głębokiego snu.

Przez kolejne lata poszerzałem i dalej poszerzam swoją świadomość, czym dzielę się na Instagramie oraz na tym blogu. Przez te lata przeczytałem wiele książek, obejrzałem masę filmów oraz co najważniejsze zacząłem dużo intensywniej czuć własne ciało, głównie dzięki medytacji czy naturze. Poprzez czucie własnego ciała oraz serca zrozumiałem, że żeby zrobić na to miejsce trzeba porzucić wiele ideologii, wierzeń, przekonań, które już nam nie służą. Można powiedzieć, że najpierw dowiedziałem się bardzo dużo, żeby to wszystko porzucić i poznać i pokochać siebie.

Obecnie mieszkam w hiszpańskiej Javea wraz z żoną i dwójką dzieci. Świadomie wybraliśmy miejsce naszego zamieszkania. Chcieliśmy mieć regularny dostęp do słońca – głównego źródła energii. Chcieliśmy znaleźć się w otoczeniu o wyższych wibracjach, w otoczeniu przyrody, w otoczeniu, które będzie sprzyjało naszemu rozwojowi. Wbrew pozorom nie trzeba zmieniać miejsca zamieszkania, żeby poczuć się szczęśliwym. Można to zrobić w każdym miejscu na ziemi, jeżeli tylko na pozwolimy.

Życie to energia. Zdrowie to energia. Tak naprawdę wszystko jest energią, a my wszyscy jesteśmy ze sobą połączeni. Na początku był Wielki Wybuch i energia rozproszyła się. Na początku wszyscy byliśmy jednym. Dzisiaj każda istota mimo, że jest odrębna, to jednak jest ze sobą połączona. Ten blog powstał po to, żeby poszerzać poziom świadomości i żeby nas wszystkich jeszcze bardziej połączyć. Kiedy nie mamy wiedzy, musimy w coś uwierzyć, ale kiedy już mamy wiedzę, wiara nie jest nam potrzebna. Na tyle na ile mój obecny poziom świadomości pozwala będę dzielić się z Wami wiedzą i zachęcał do odważnego poszukiwania siebie oraz do wykorzystania swojego potencjału.

Możesz też umówić się na Coaching Rozwoju Świadomości.

Globalne przebudzenie już ma miejsce i coraz więcej osób wybudza się. Świat przyśpieszył, dlatego ludzie zaczynają dostrzegać więcej.

Z serdecznymi pozdrowieniami,

Dariusz Lipka